Manisa Son Dakika Haber

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ
Ayşe Işıl GEL

İNTERNET EDİTÖRÜ
Oğuz İNCE

REKLAM 
Melike VOLKAN
manisasondakikahaber@gmail.com

YAZILIM GELİŞTİRME VE SİSTEM DESTEK
SaSoft Media

SERVİS SAĞLAYICI
Hostmana

ADRES
Yarhasanlar Mahallesi 2320 Sokak
No: 1/3 Şehzadeler / MANİSA

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
manisasondakikahaber@gmail.com


© Copyrigth 2019 manisasondakikahaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları manisasondakikahaber.com’a aittir.


manisasondakikahaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar manisasondakikahaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.


manisasondakikahaber.com’daki yayımlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.


manisasondakikahaber.com kaynak belirtilerek yayımlanan yazılarda ve içeriklerdeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


manisasondakikahaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.escort istanbul